Kanguru Gıda

Kanguru Gıda Hakkında
Kanguru Gıda Hakkında

Hakkımızda

1999 yılında kurulan Kanguru Gıda Türkiye’deki kahve sektörüyle birlikte büyümüş ve gelişmiştir. İlk seneler kavrulmuş kahve ithalatı ve satışı ile kahve piyasasına adım atıp 2002 yılında kendi tescilli markası Cool Beans Coffee Roasters’ı hayata geçirerek ünvanına ROASTER’ı eklemiştir. Özel kavurma yöntemleri ile kahvenin tadını ve aromasını ön planda tutarak kaliteye önem vermektedir. Horeca sektörüne hizmet veren Cool Beans Coffee Roasters Espresso, Filtre Kahve, Yöresel ve Aromalı Kahveleri yüksek kalite olup %100 Arabica çekirdeklerinden oluşmaktadır.

Horeca sektörüne kahvenin yanında kahve makineleri ile de hizmet veren firmamız Fetco Filtre Kahve Makineleri, Victoria Arduino Espresso Makineleri ve Jura tam otomatik Kahve Makinelerinin satışını yapmaktadır.

2014 yılında yeni binasında hizmete giren firmamız bünyesine ‘İstanbul Kahve Akademisi’ni katarak kahve eğitimlerinin düzenlendiği bir merkez açmıştır.  Kahve eğitimlerinde baristalara, kafe işletmecilerine, kahve meraklılarına kahveyi a’dan z’ye tadıp hissederek öğrenebileceği pratik eğitimler düzenlenmektedir.

Kahvede kaliteye ve eğitime önem vererek sektöre değer katan firmamız gelişime ve yeniliklere açık hep daha iyiye odaklanarak kahve yolculuğuna keyifle devam etmektedir.

Misyonumuz

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi firmalarla, müşterilerimizle paylaşarak köprü görevi gören, sektörün gelişmesine katkı sağlayarak çevreye ve topluma sürekli değer katan, ürün çeşitliliği, kalitesi ve uyguladığı fiyat politikaları ile rakiplerinden farklılaşarak müşterilerine en iyi hizmeti verebilen bir şirket olmak misyonomuzdur.

Vizyonumuz

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm hizmeti vermek.

İlkelerimiz

Güvenilirlik

İşletmeniz,  Kanguru Gida’nin her zaman en iyi kalite malzeme ve ham madde kullandığından emin olur.

Üretim Kapasitesi

Yüksek hacimli veya geniş çaplı bir çekirdek siparişinizde Kanguru Gıda  her zaman vaat edilen zamanda siparişinizi teslim eder.

Daimi Gelişme

Kanguru Gıda, Daha kompleks tat profillerini oluşturmak için her zaman en yeni yazılımları ve güncel gelişmeleri takip etmekteyiz.

Mükemmellik

İş birliği yaptığımız çiftliklerden kavurmaya, paketlemeden satış sonrası desteğimize ‘mükemmellik’ bizim için en önemli konudur.